13:30 – 17:00
Inloop vanaf 13:15
Tijdens deze middag ervaar je de kracht van bewust verbonden ademen en BRTT.
We combineren twee krachtige technieken om op verschillende lagen trauma en stress los te mogen laten. Tussentijds zal er een soundhealing bath zijn waardoor je in de ontspanning nog meer integratie krijgt. In de stilte gebeuren de mooiste dingen.
Na afloop zorgen wij dat er een soep is om weer lekker in je lijf te komen!
Wat is BRTT en Verbonden ademen?
Body Remembers Trauma Therapy is een methode die dmv een aantal eenvoudige oefeningen het lichaam helpt patronen van diepliggende (chronische) spierspanning veroorzaakt door stress en trauma, uit het lichaam te ontladen. Door de TRE methode, ontwikkeld door dr David Bercelli, te volgen wordt op een veilige manier een natuurlijk reflexief mechanisme van trilling/vibratie in spier en bindweefsel op gang gebracht.
Het ontladen van spanning en verkramping zorgt voor ontspanning in spier en bindweefsel en kalmeert op deze wijze het zenuwstelsel. Hierdoor keert het lichaam terug naar een staat van rust en balans.
Verbonden ademhaling brengt meer ruimte in je lichaam. Je kunt je systeem ‘vrij ademen’ van oude bagage die je niet meer nodig hebt. Je verwerkt oude pijn, spanning en stress, waardoor de ballast die je meedraagt vermindert en/of oplost. Dit geeft je letterlijk en figuurlijk meer lucht!
Voorbereiding:
-
Zorg dat je ruim voor aanvang gegeten hebt (+-2uur). Het effect van de oefeningen is namelijk het beste op een lege maag, ook voorkom je gevoelens van misselijkheid.
-
Graag eigen grote handdoek meenemen om over je matje te leggen ivm zweten.
-
Wil je alvast wat informatie kijk dan het instructiefilmpje:
https://youtube.com/watch?v=akRgCX9o0Jo&feature=share
Let op:
Mocht je hartklachten, ernstige psychische problemen, epilepsie, een extreem hoge bloeddruk hebben of zwanger zijn. Neem dan eerst even contact met ons op via de contact button onderaan de pagina.