20 nov

ADEMCIRKEL - BEWUST VERBONDEN ADEMEN

20 nov 2024
19:30
Avond Event
Uitverkocht

Ademcirkel - Bewust Verbonden Ademen

Tijdens deze avond ervaar je de kracht van bewust verbonden ademen en de potentie van groepsenergie.

Verbonden ademhaling brengt meer ruimte in je lichaam. Je kunt je systeem ‘vrij ademen’ van oude bagage die je niet meer nodig hebt. Je verwerkt oude pijn, spanning en stress, waardoor de ballast die je meedraagt vermindert en/of oplost. Dit geeft je letterlijk en figuurlijk meer lucht!

Voorbereiding:

  • Zorg dat je ruim voor aanvang gegeten hebt (+-2uur). Het effect van de oefeningen is namelijk het beste op een lege maag, ook voorkom je gevoelens van misselijkheid.
  • Graag eigen handdoek meenemen om over je matje te leggen.
  • Zorg ervoor dat je 48 uur voor aanvang van deze activiteit geen alcohol drinkt. Daarnaast ook een week van te voren geen (soft)drugs.

Let op: 

Mocht je hartklachten, ernstige psychische problemen, een extreem hoge bloeddruk hebben of zwanger zijn. Neem dan eerst even contact met ons op via de contact button onderaan de pagina.

Esther van Wijnen en Belinda Grijn

Mijn naam is Esther van Wijnen. Naast “space keeper” van Moon’s farm geef ik ook mijn eigen trainingen. Alleen en soms met anderen.

In 2010 heb ik mijn leven goed omgegooid. Ik heb bewust voor het sjamanistisch pad gekozen. Als kind nam mijn broer mij altijd mee in de natuur en heeft deze liefde aan mij doorgegeven. De stilte, de schoonheid van de planten en de dieren, de wind door de bomen, maar ook de vrieskou en de regen. Wij waren altijd buiten.

Ik heb een rumoerig leven gehad wat ik nu als een groot geschenk zie. Door deze ervaringen kan ik goed invoelen in de problematiek van een ander. Ik ben praktisch, geaard en liefdevol direct. Ik probeer vanuit een open hart te werken. Mijn gidsen zijn altijd aanwezig. Door hen word ik geleid en kan ik het werk doen wat voelt als mijn zielenpad.

Om dit werk goed en veilig te kunnen doen ben ik al wat jaren bezig en heb ik de nodige opleidingen gevolgd. Zoals 2 jaar de opleiding voor Energetisch Healer, De 1-jarige opleiding Siberisch Sjamanistisch Healer, de 1- jarige opleiding Modern Peruaans Sjamanisme (leraar Frank Bruining), De 2-jarige opleiding Sjamanistisch Practitioner (volgens de Methode van Sandra Ingerman, leraar Roel Crabbe van Anam Cara, de Sundoor opleiding Breathwork Practitioner, (rebirthing) door Peggy Dylan, 3 jaar de opleiding Kruidengeneeskunde en de jaartraining sjamanistisch systeemwerk. Daarnaast heb ik in 2022 de 3-daagse opleiding Breathwork & Trauma release afgerond bij Inner-Journey.

 

Maar bovenal leer ik het meeste van de mensen met wie ik mag werken. De verhalen die we met elkaar delen en waar ik even onderdeel van mag zijn.

Mijn naam is Belinda, en sinds de opening van Moons Farm ben ik hier te vinden!

Esther en ik gaan al heel wat jaren terug, toen nog beide in een heel ander stuk van ons leven. We delen dus een stukje verleden waarna er een mooie en fijne samenwerking ontstond. In september 2019 kwam ik in aanraking met Ademwerk en in 2021 heb ik de opleiding Breathwork en BRTT(Body Remembers Trauma Therapie) gevolgd bij Inner Journey in Haarlem, en de training tot Procesbegeleider. Daarnaast ben ik docent Yin Yoga en Zwangerschapsyoga ,en volg momenteel de opleiding Yoga for Trauma, Depression & Anxiety, die  ik in maart 2022 hoop af te ronden. De opleidingen Breathwork Biohacker en Breathwork Professional van Kasper van der Meulen heb ik met succes afgerond. Mijn laatste afgeronde opleiding is Masterfull Breathworker.

Jarenlang leefde ik vooral MET mijn lijf, sinds ik Yoga, Ademwerk en BRTT heb ontdekt, en zelf beoefen leef ik IN mijn lijf. Ons lijf communiceert op wonderbaarlijke wijze met ons, graag help ik jou deze “geheimtaal” te leren verstaan.

Mijn taak bij Moons Farm is liefdevol getuige zijn van jouw proces en een veilige space creëren voor heling en transformatie.

 

 

Vragen

We kijken er naar uit je te zien op Moon’s Farm.
Voor vragen kun je contact met mij opnemen via onderstaande button.

Contact
ADEMCIRKEL - BEWUST VERBONDEN ADEMEN
Datum
20 nov. 2024
Start tijd
19:30
Locatie
Moon's Farm
Prijs
€45,- (aangeschafte tickets zijn overdraagbaar maar niet verplaatsbaar. Wij geven ook geen geld terug)