Twee dagen met overnachting
Zaterdag 09.30 – zondag 16.30
Inclusief bio /99% vegan ( alleen een eitje van onze kippen) maaltijden, tussendoortjes, koffie/thee
Een slaapplek in een ruime bedstee of in onze yurt. Dit zijn gedeelde slaapkamers en ook gedeelde badkamers
Gedurende deze twee dagen laat ik je kennis maken met een aantal krachtige basisprincipes en technieken die al duizenden jaren gebruikt worden door sjamanen over de hele wereld.
Het mooie hiervan is dat je met behulp van deze technieken gemakkelijk bruggen kunt slaan naar je dagelijkse leven. En inzichten kunt oproepen vanuit je hart, waardoor jij weer meer op je innerlijke stem kunt vertrouwen. Zodat je je intuïtie in kunt zetten als krachtige innerlijke raadgever voor jouw persoonlijke vraagstukken. Maar ook om bepaalde situaties aan te voelen en daarop te durven anticiperen vanuit je eigen wijsheid. Hoe vaak heb je gereflecteerd op bepaalde beslissingen waarvan je achteraf zei: “Ik wist het wel!” Situaties waarbij je toch niet op je eerste ingeving vertrouwde?
“Je intuïtie heeft het vermogen om iets instinctief te begrijpen zonder dat het nodig is om bewust te redeneren.”
Ik wil je inspireren en mijn passie met je delen
Wat wil ik met je delen?
- Wat is sjamanisme, waar ligt de oorsprong, wat is het werk van een sjamaan en hoe kun je dit vertalen naar onze westerse wereld.
- Safe Space! Hoe leer ik mijn energieveld te reinigen, veilig werken en ook veilige ruimte te houden voor een ander.
- Leren reizen en het onderzoeken van de onderwereld, midden wereld en bovenwereld.
- Wat is een krachtdier en hoe kan ik die halen voor een ander en mijzelf. En hoe kan ik daar mee samen werken.
- Het geven van een healing aan iemand vanuit de bovenwereld.
- Hoe kan ik door middel van de trancereis kracht/ informatie/antwoorden krijgen op vragen op korte en lange termijn. Het maken van Pod-journeys.
- Hoe kan ik een altaar maken?
- Het ontvangen van een prachtige trancereis.
Tijdens deze dagen wordt er geen gebruik gemaakt van psychedelica.
Deze training is voor eigen gebruik en persoonlijke ontwikkeling, Je bent niet in staat na deze training om zelf als shamanic practitioner te werken en een praktijk op te zetten of om trancereizen te begeleiden voor groepen.